Jivamukti joga - Curated by Sisters

Renku grupę pirmajam Lietuvoje Jivamukti jogos užsiėmimų ciklui. Jau šį rudenį, Vilniaus senamiestyje! Įdomu? Parašykite mums į hello@curatedbysisters.com
Grupės kiekis ribotas, nes dėmesys Jums man yra svarbiausias. Tokiu būdu sieksiu užtikrinti, kad šis metodas Jums taptų malonia gyvenimo būdo dalimi, kaip tapo ir man. Jivamukti joga skirta mieste gyvenančiam žmogui, kad jis per 90 minučių galėtų patirti visą, kas padeda sukontroliuoti kūno ir sielos balansą – gera fizinė praktika, meditacija, savasana bei prijungia garsą kaip įrankį geriau išgirsti savo kūną. Visos subtilybės bei detali užsiėmimų info – susisiekus su manimi elektroniniu paštu hello@curatedbysiters.com arba telefonu 8698 17656.

Jivamukti joga Vilniuje - Curated by Sisters

Apie Aistę: 

Ten kur svajonės – ten gyvena Aistė. Nuolatos debesyse ir niekada nesustojanti – kaip koliažas vis pildanti savo patyrimų kartotekas. Svajonės jai atnešė ne tik keliones, neatrastas vietas, pažintis su kitais ir pačia savimi, bet taip pat ir neįkainojamą patirtį. Aistė savo dienas leido repetuodama šokių aikštelėse ir tapo jaunimo kategorijos sportinių šokių pasaulio vice-čempione. Kai atrodė, kad šokis yra tai, kuo ji kvėpuoja ir niekam daugiau vietos jos gyvenime nėra, atsirado Politikos ir Tarptautinių santykių mokslai, kurie praplėtė Aistės požiūrį ir sukaustė dėmesį į socialines problemas, politikos niuansus ir tai, kas svarbu jai pačiai ir kokią žinutę ji nori transliuoti kitiems. Visus tuos metus šalia buvo ir joga. Lyg nematoma, bet lydinti visur – Jivamukti joga palaipsniui tapo mėgstamiausia rutinos dalimi, kol 2020-aisiais ta pati joga supakavo lagaminus į Indiją. Ten Aistei buvo įteiktas sertifikuotos jivamukti jogos mokytojos diplomas, kuris tik atvėre duris dar vienai kelionei. Beliko rasti bendrakeleivių. Pabandysime?

Apie Jivamukti jogą:

Nors ir remiasi tradiciniais klasikiniais jogos principais, tai joga gimusi Niujorko bohemos kvartaluose 80-aisiais. Tad ji pilna laisvės, kūrybos, muzikos, judesio ir filosofijos, kuri gali būti pritaikyta šiandienai. Tai didelio miesto joga, kuri supranta skubantį žmogų, žino, kad meditacijos metu nei vienas iš mūsų nesėdi patogiai ir ramiai visą pusvalandį, o zen lygmuo yra pasiekiamas kasdienės praktikos, o ne nušvitimo būdu. Nors ir pritaikyta šiuolaikiniam žmogui, Jivamukti joga gerbia klasikines jogos filosofijas ir mokymus, bet pritaiko ir supažindina su jomis taip, kad galėtume ne tik jas cituoti, bet ir naudoti darbo pokalbyje, kai suskaičiuoti iki 10 tampa sudėtingiausia mėnesio užduotimi. Aistės nuomone, tai bohemiškiausia jogos rūšis, kur fizinė praktika kelia ne tik daug iššūkių, bet ir juoko. Nes gyvenimas per trumpas, kad būtų tik gilus ir rimtas. Aistės mokytojas yra pasakęs: “You don’t have to practice yoga often, but once shit hits the fan, you wish you did.”
Įdomus faktas, kad daininkas Stingas neįsivaizduoja savo dienų be Jivamukti jogos praktikos. Kaip jis pats sako: “Gaila, kad neradau šios praktikos kai buvau jaunesnis.” Stingas yra tikras jogis, kuris įkvėpė visą savo muzikos grupę prieš kiekvieną koncertą daryti kartu jogą – tai padeda atsiduoti savo klausytojams ir pasikrauti energija, kurios reikia per kiekvieną pasirodymą.
Tai –  fizinė, etinė ir dvasinė praktika, apimanti energingą jogą kaip mankštą, vinyasa paremtą fizinį stilių ir laikymąsį penkių pagrindinių principų: shastra (šventasis raštas), bhakti (atsidavimas), ahimsā (nesmurtinis, nepakenkiantis), nāda (muzika) ir dhyana (meditacija). Jivamukti joga buvo sukurta 80-ais metais Daivd Life ir Sharon Gannon Niujorke. Tai praktika tiems, kurie ieško balanso suderinti kūną ir sielą per muziką, meditaciją, bendravimą ir žinoma, gerą fizinį pajudėjimą. 

Apie Curated by Sisters:

Curated by Sisters – tai dviejų sesių projektas, gimęs iš didžiulio noro geriau pažinti tiek save, tiek aplinką, kurioje gyvenama. Abi skirtingos, bet tuo pat metu ir labai panašios – panirusios į jogą ir pilates, sveikus pasirinkimus ir nekaltus nuklydimus, siekia atrasti natūralų kasdienės gyvensenos balansą. Norėdamos savo atradimais pasidalinti ir gimė “Curated by Sisters” platforma, kurioje siekiama sukurti saugią, bet ir nuotykių pilną erdvę – jogos ir pilates video, kitokie miesto gidai, teminiai savaitgaliai skirtingose Europos kampeliuose bei draugystė kuriant tikriausio savęs versiją, nes juk dideli darbai pirmiausia gimsta mažose idėjose. “Feel well, Do well” sakome mes ir kviečiame sudaužti natūralaus vyno taures (prieš, po ar be jogos klasės. Dar niekada nebandėme per – o jūs?)

Updating…
  • No products in the cart.